Gamyba

Pagal surenkamo gelžbetonio konstrukcijų gamybą, UAB „Perdanga“ stambiausia įmonė vakarų Lietuvoje.

Įmonės formavimo ceche Klaipėdoje gaminamos gelžbetonio konstrukcijos gyvenamiesiems namams, visuomeniniams ir pramoniniams pastatams, inžinieriniams statiniams – pamatų elementai, kolonos, sijos (rygeliai), sąramos, laiptų elementai, įvairios paskirties plokštės, šulinių elementai, kelių ir tiltų konstrukcijos, silosinių elementai, geležinkelio inžinierinių komunikacijų klonstrucijos, atraminės sienutės ir blokai, elektros perdavimo linijų atramos, bangolaužiai („tetrapodai“), atraminiai blokai cisternoms kiti įvairūs gaminiai. Gelžbetonio konstrukcijos gali būti suprojketuotos pagal užsakovo pateiktą užduotį.

Dirbdama rinkos sąlygomis ir atsižvelgdama į rinkos paklausą, bendrovė rekonstravo, pertvarkė ir modernizavo gamybinius pajėgumus naujų gaminių įsisavinimui ir naujoms technologijoms diegti.

Sumažėjus kiaurymėtųjų perdangos plokščių paklausai, įdiegta įvairios paskirties hidrotechninių statinių, nuotekų valymo įrenginių, požeminių komunikacijų, kelių ir tiltų konstrukcijų, o taip pat uostų krantinių statybos ir tvirtinimo gelžbetoninių konstrukcijų gamyba. 

2003 metais bendrovė pastatė naują aplinkos tvarkymo betoninių gaminių gamyklą Vilniuje. Tais pačiais metais įdiegta specialios paskirties didelio asortimento gelžbetonio konstrukcijų geležinkelio inžinerinėms komunikacijoms gamyba: europinio tipo perono elementų, geležinkelio pervažų plokščių ir bortų "minkštojo" tipo geležinkelio pervažoms, lietaus nuotekų kanalų konstrukcijų ir kt.

Gamybos pertvarkymas, orientuojantis į rinkos paklausą, atvėrė galimybes tiekti betono ir gelžbetonio konstrukcijas šalies strateginių objektų statybai.

"Perdangoje" gaminamos gelžbetonio konstrukcijos sertifikuotos.