Betoninių šulinių žiedų ir vamzdžių gamyba

Šulinių žiedai ir betoniniai vamzdžiai gaminami universalia pusiauautomatine technologinę linija „Jumbo 3000“.

Technologinėje linijoje panaudotas naujas vibravimo principas leidžia pasiekti aukštą, atitinkančią Vakarų Europos standartų reikalavimus. Produkcijos kokybę užtikrina labai svarbius vandens nelaidumo rodiklius, gaminių stiprį ir ilgaamžiškumą.

Technologinė linija dirba pusiau automatiniu režimu. Gaminio formavimo metu automatiškai kontroliuojami vibracijos dažnis ir betono užpylimo greitis. Lazeriniu davikliu kontroliuojamas gaminio aukštis.

Didelis gaminamų šulinių žiedų diametrų ir aukščių ir vamzdžių diametrų diapazonas: šulinių žiedus galima gaminti iki 3 m skersmens ir nuo 0,25 m iki 1,25 m aukščio, 0,25 m intervalais, o vamzdžius - iki 1,5 m skersmens ir 2,5 m ilgio. Šioje linijoje gaminami ir kintamo skerspjūvio perėjimo žiedai šulinių užbaigimui.

Gaminami šulinių žiedai su užkaitais („falcais“) suleidžiami, su metalizuotomis ir špižinėmis įlipimo kopetėlėmis, su dugnais, kiaurymėmis vamzdžiams. Taip pat žiedų sujungimai gali būti sandarinami specialia sandarinimo juosta arba vandeniui nelaidžiais sandarinimo mišiniais.